Markedets billigste bøger
Levering: 1 - 2 hverdage

Unravel Me

indgår i Shatter Me serien

Bag om Unravel Me

X-Men meets The Handmaid's Tale in the second instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, Netflix's Stranger Things and Leigh Bardugo's Six of Crows. They want to find me. I will find them first.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9781405291767
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 480
  • Udgivet:
  • 5. April 2018
  • Størrelse:
  • 198x131x30 mm.
  • Vægt:
  • 328 g.
  På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Forventet levering: 8. Juni 2024

Beskrivelse af Unravel Me

X-Men meets The Handmaid's Tale in the second instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, Netflix's Stranger Things and Leigh Bardugo's Six of Crows. They want to find me. I will find them first.

Brugerbedømmelser af Unravel Me



Find lignende bøger
Bogen Unravel Me findes i følgende kategorier:

Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.